tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
facebook
instagram
linkedin
youtube
twitter

Şeffaf Folyo Kaplama

Bu uygulama ile boya yüzeyinin korunmasıyla, aracınızın değerini korumak amaçlı adımlar atılmaktadır.

TPU (Termo Plastic Polyurethane) olarak adlandırılan ve aracınıza uyguladığımız 150 mikron kalınlığındaki ŞEFFAF FOLYO'lar hammadde olarak poliüretan'dan üretilmiş üst düzey boya koruma filmleridir. Üzerinde netlik ve su iticiliği sağlayan ayrı katmanlar bulunur, bu sayede aracınızın parlaklığından feragat etmeden kendini onarma özellikleri de olan üst düzey bir koruma ile; çizilmesinin önlenmesi, boya tozu veya polyester tozu gibi çeşitli etkenlerden korunması, asitli yağmur suyundan zarar görmemesi veya taş izi, kuş pisliği gibi olumsuzluklardan çok etkili bir şekilde uzun yıllar korumuş olursunuz. En önemli faydası budur.

Sonrasında yüzeye tesir edecek olumsuz unsurlar folyo katmanında kalacak olup, folyo ömrünü tamamlayıp eskiyip, yıprandığında yenilemek gerektiğinde  veya Önceden aracınıza kaplanmış olan eskimiş, yıpranmış veya kalitesiz bir ürün ve kötü işçilik sonucu sökülmesini ve/veya yenilenmesini istediğiniz ŞEFFAF FOLYO KAPLAMA'larınız ile ilgili sökülme işlemini özenle gerçekleştirecek uzman kadroya sahip firmamızdan destek alabilirsiniz.

Siz değerli ve özenli araç sahiplerinin yanında olduğumuzu ve profesyonel adımların atılmasına özen gösterilen işlemler için araçların yüzeylerinde oluşan etkenlerin oluşmasını engellemek amacıyla koruyucu ŞEFFAF FOLYO KAPLAMA hizmetleri ile tanışmak üzere sizi uygulama merkezimize bekliyoruz.    

En gösterişli ve güzel sonuçlara birlikte ulaşabileceğimizi biliyoruz.

Keyifli günlerde kullanmanız dileği ile...